Novel Real Estate Logo

A14671 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 40 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links