Novel Real Estate Logo

A14425 - Издавање - Стан, Мичурин

Општи информации:

Последна промена: 15/08/2023  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 44 m2. Екстра:. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 44 m2. Ekstra:. Cena: 280 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 44 m2. Ekstra:. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links