Novel Real Estate Logo

A14354 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 29/03/2023  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-исток-север 
Двор: 250м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 138 m²
3000 €
Се издава Канцеларија во Центар 100 m²
950 €
Се издава Стан во Карпош 3 107 m²
850 €
Се издава Стан во Козле 58 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links