Novel Real Estate Logo

A14296 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 15/02/2024  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 45 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 45 m²
280 €
Се издава Стан во Аеродром 48 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links