Novel Real Estate Logo

A14282 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2023  
Населба: Водно  
Локација: ул. Тодор Александров 
Површина: 125 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 125 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Базен. Цена: 1200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Bazen. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links