Novel Real Estate Logo

A14264 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 07/02/2023  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: ул.М.Оровчанец 
Површина: 87 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 87 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 87 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 87 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links