Novel Real Estate Logo

A14217 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 17/07/2023  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 13 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 53 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 54 m²
390 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links