Novel Real Estate Logo

A14177 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 17/07/2023  
Населба: Капиштец  
Локација: ул.Народен фронт 
Површина: 88 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 88 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 41 m²
85000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 88 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links