Novel Real Estate Logo

A14160 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 29/09/2022  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 660 €
Депозит: 660 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 120 m2. Екстра: Сопствено парно. Цена: 660 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 120 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 660 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 120 m2. Ekstra: Sopstveno parno. Cena: 660 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links