Novel Real Estate Logo

A14091 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 08/04/2024  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 47 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2021 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 47 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 46 m²
400 €
Се издава Стан во Кисела Вода 50 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links