Novel Real Estate Logo

A14088 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/11/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 48 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 320 €
Депозит: 320 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 48 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 320 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 320 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 45 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
275 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 320 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links