Novel Real Estate Logo

A14046 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 16/02/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
500 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 51 m²
450 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 47 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links