Novel Real Estate Logo

A14030 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 20/07/2023  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 38 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 38 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража, Двор. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 38 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Dvor. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 38 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Dvor. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links