Novel Real Estate Logo

A13939 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 07/12/2023  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 52 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 52 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 130 m²
750 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
600 €
Се продава Стан во Аеродром 52 m²
88400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 52 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links