Novel Real Estate Logo

A13799 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/09/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 23 
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 270 €
Депозит: 270 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 72 m2. Екстра: Клима, Паркинг. Цена: 270 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Parking. Cena: 270 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 75 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 75 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Parking. Cena: 270 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links