Novel Real Estate Logo

A13724 - Издавање - Стан, Мичурин

Општи информации:

Последна промена: 26/05/2023  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 48 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Реновиран:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 48 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Реновиран. Цена: 230 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Renoviran. Cena: 230 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Мичурин 44 m²
280 €
Се издава Стан во Мичурин 50 m²
220 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 48 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Renoviran. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links