Novel Real Estate Logo

A13067 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 26/05/2023  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: Запад 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 55 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 53 m²
480 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 60 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links