Novel Real Estate Logo

A13050 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 03/06/2022  
Населба: Центар  
Локација: ул.Димче Мирчев 
Површина: 106 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/8 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 6м2 
Ориентација: исток-југ 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 750 €
Депозит: 750 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 106 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 750 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 106 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 750 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 110 m²
800 €
Се издава Стан во Центар 104 m²
750 €
Се издава Стан во Центар 111 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 106 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 750 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links