Novel Real Estate Logo

A12207 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 24/11/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: француска 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 51 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 47 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
450 €
Се издава Стан во Дебар Маало 48 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links