Novel Real Estate Logo

A11246 - Издавање - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 19/10/2023  
Населба: Карпош 4  
Локација: ул.Никола Парапунов 
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Реновиран. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Renoviran. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 65 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 4 72 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 4 75 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 4 72 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Renoviran. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links