Novel Real Estate Logo

A11166 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 26/09/2022  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 71 m²
380 €
Се издава Стан во Козле 75 m²
350 €
Се издава Стан во Козле 70 m²
350 €
Се издава Стан во Козле 70 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links