Novel Real Estate Logo

A11062 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-запад 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Централно Парно, Паркинг, Клима, Лифт. Цена: 800 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Parking, Klima, Lift. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Parking, Klima, Lift. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links