Novel Real Estate Logo

A10387 - Издавање - Стан, Карпош 2

Општи информации:

Последна промена: 29/09/2022  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 650 €
Депозит: 650 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 650 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 650 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 650 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links