Novel Real Estate Logo

A0831 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 64 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links