Novel Real Estate Logo

A0172 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 03/10/2023  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 43 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 43 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 42 m²
250 €
Се издава Стан во Капиштец 47 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 43 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links