Novel Real Estate Logo

A0124 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 02/07/2024  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 66 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 66 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 63 m²
440 €
Се издава Стан во Дебар Маало 66 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
390 €
Се издава Стан во Дебар Маало 70 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links