Novel Real Estate Logo

R0127 - Продажба - Деловен Објект, Петровец

Општи информации:

Последна промена: 12/04/2022  
Населба: Петровец  
Локација:  
Површина: 600 m²
Кат:  
Вкупна површина на плац: 2500 

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Петровец со површина од 600 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Petrovec so povrshina od 600 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Petrovec so povrshina od 600 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links