Novel Real Estate Logo

R0124 - Продажба - Деловен Објект, Пинтија

Општи информации:

Последна промена: 18/11/2022  
Населба: Пинтија  
Локација:  
Површина: 850 m²
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 1180 

Финансиски Информации:

Цена: 510000 €
Провизија:

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Пинтија со површина од 850 m2. Екстра: Цена: 510000 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 850 m2. Ekstra: Cena: 510000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
400 €
Се издава Стан во Жданец 80 m²
500 €
Се издава Стан во Аеродром 54 m²
400 €
Се продава Стан во Карпош 2 70 m²
127000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Pintija so povrshina od 850 m2. Ekstra: Cena: 510000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links