Novel Real Estate Logo

R0120 - Продажба - Деловен Објект, Маџари

Општи информации:

Последна промена: 10/04/2019  
Населба: Маџари  
Локација:  
Површина: 1200 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Вкупна површина на плац: 10000 

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава деловен објект во Скопје, Маџари со површина од 1200 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se prodava deloven objekt vo Skopje, Madjari so povrshina od 1200 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 3 105 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 38 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 133 m²
185000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava deloven objekt vo Skopje, Madjari so povrshina od 1200 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links