Новел Недвижности

Се продава Деловен Објект во Водно, Шифра: R0114

Општи информации:

Последна промена: 18/04/2018  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 774 m²
Број на соби: 25 
Кат: пр+3 ката 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила: 25 
Тераса: да 
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава наместен деловен објект во Скопје, Водно со површина од 774 m2. Екстра:. Цена: 0 EUR Se prodava namesten deloven objekt vo Skopje, Vodno so povrshina od 774 m2. Ekstra:. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten deloven objekt vo Skopje, Vodno so povrshina od 774 m2. Ekstra:. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.