Novel Real Estate Logo

P0368 - Продажба - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 15/08/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 30 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 62000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 30 m2. Екстра: Цена: 62000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 30 m2. Ekstra: Cena: 62000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 30 m2. Ekstra: Cena: 62000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links