Novel Real Estate Logo

P0344 - Продажба - Локал, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 16/05/2022  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 95 m²
Број на соби:
Кат: приземје  
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се продава локал во Скопје, Кисела Вода со површина од 95 m2. Екстра: Цена: 0 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 95 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 95 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links