Novel Real Estate Logo

P0323 - Продажба - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 16/08/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 142000 €
Провизија:

Опис:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Излог. Цена: 142000 EUR
Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Izlog. Cena: 142000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Izlog. Cena: 142000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links