Новел Недвижности

Се продава Локал во Тафталиџе 2, Шифра: P0285

Општи информации:

Последна промена: 24/07/2018  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 23 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 19500 €
Провизија:

Се продава локал во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 23 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 19500 EUR Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 23 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 19500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 150 m²
1500 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 85 m²
93000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 120 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 23 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 19500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.