Новел Недвижности

Се продава Локал во Центар, Шифра: P0282

Општи информации:

Последна промена: 30/06/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 235000 €
Провизија:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 60 m2. Екстра: Цена: 235000 EUR Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Cena: 235000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 118 m²
1100 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Куќа во Бардовци 320 m²
1200 €
Се издава Стан во Аеродром 53 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Cena: 235000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.