Новел Недвижности

Се продава Локал во Центар, Шифра: P0221

Општи информации:

Последна промена: 19/09/2017  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 109 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Ориентација: ј-с 
Година на градба: 2013 

Финансиски Информации:

Цена: 222000 €
Провизија:

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 109 m2. Екстра: Цена: 222000 EUR Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 109 m2. Ekstra: Cena: 222000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 109 m2. Ekstra: Cena: 222000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.