Новел Недвижности

Се продава Локал во Центар, Шифра: P0215

Општи информации:

Последна промена: 08/10/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 56 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава локал во Скопје, Центар со површина од 56 m2. Екстра: Цена: 0 EUR Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 56 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се продава Локал во Центар 56 m²
60000 €
Се продава Локал во Центар 60 m²
235000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 56 m2. Ekstra: Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.