Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Карпош 2, Шифра: N0176

Општи информации:

Последна промена: 24/04/2018  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса:
Година на градба: 2017 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава канцелариски простор во Скопје, Карпош 2 со површина од 67 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 67 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 67 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.