Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Тафталиџе 1, Шифра: N0162

Општи информации:

Последна промена: 04/05/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 25 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 27000 €
Провизија:

Се продава наместен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 25 m2. Екстра: Клима, Излог. Цена: 27000 EUR Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 25 m2. Ekstra: Klima, Izlog. Cena: 27000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 25 m2. Ekstra: Klima, Izlog. Cena: 27000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.