Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Карпош 3, Шифра: N0155

Општи информации:

Последна промена: 04/09/2017  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 397 m²
Број на соби: 10 
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2015 
Клима:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава наместен канцелариски простор во Скопје, Карпош 3 со површина од 397 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 0 EUR Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 397 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 397 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.