Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Центар, Шифра: N0154

Општи информации:

Последна промена: 16/08/2017  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Кат: мезанин 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:
Нова Зграда:
Кујнски елементи:

Финансиски Информации:

Цена: 128000 €
Провизија:

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Греење на струја, Нова Зграда, Кујнски елементи. Цена: 128000 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Kujnski elementi. Cena: 128000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Kujnski elementi. Cena: 128000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.