Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Автокоманда, Шифра: N0151

Општи информации:

Последна промена: 03/10/2016  
Населба: Автокоманда  
Локација:  
Површина: 26 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава канцелариски простор во Скопје, Автокоманда со површина од 26 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 0 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 26 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Avtokomanda so povrshina od 26 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.