Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Центар, Шифра: N0150

Општи информации:

Последна промена: 26/11/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 44 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 44 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.