Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Центар, Шифра: N0134

Општи информации:

Последна промена: 22/12/2016  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 72 m²
Број на соби:
Кат:
Број на купатила:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 72 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 72 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.