Новел Недвижности

Се продава Канцеларија во Центар, Шифра: N0124

Општи информации:

Последна промена: 23/12/2016  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат:
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 255000 €
Провизија:

Се продава канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 100 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 255000 EUR Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 255000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 75 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
535 €
Се продава Стан во Водно 55 m²
77500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 255000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.