Novel Real Estate Logo

L1013 - Продажба - Куќа, Трнодол

Општи информации:

Последна промена: 30/11/2022  
Населба: Трнодол  
Локација:  
Површина: 444 m²
Број на соби: 16 
Број на спални:
Кат: сут + приз + кат + поткров 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Ориентација: север-југ 
Вкупна површина на плац: 347 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 450000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Трнодол со површина од 444 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор. Цена: 450000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 444 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 450000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 65 m²
400 €
Се издава Куќа во Центар 276 m²
1800 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Центар 110 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Trnodol so povrshina od 444 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 450000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links