Novel Real Estate Logo

L0994 - Продажба - Куќа, Матка

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2022  
Населба: Матка  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Број на купатила:
Двор: 300 
Вкупна површина на плац: 450 

Финансиски Информации:

Цена: 110000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Матка со површина од 80 m2. Екстра: Цена: 110000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Matka so povrshina od 80 m2. Ekstra: Cena: 110000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Matka so povrshina od 80 m2. Ekstra: Cena: 110000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links