Novel Real Estate Logo

L0947 - Продажба - Куќа, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 15/06/2021  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 700 m²
Број на соби:
Кат: под+пр+2+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 1000000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Црниче со површина од 700 m2. Екстра: Паркинг, Сопствено парно. Цена: 1000000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 700 m2. Ekstra: Parking, Sopstveno parno. Cena: 1000000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 700 m2. Ekstra: Parking, Sopstveno parno. Cena: 1000000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.