Novel Real Estate Logo

L0804 - Продажба - Куќа, Козле

Општи информации:

Последна промена: 14/04/2022  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 212 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+1 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 197м2 
Вкупна површина на плац: 297 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 350000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Козле со површина од 212 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Двор. Цена: 350000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 212 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 350000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Kozle so povrshina od 212 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 350000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links