Новел Недвижности

Се продава Куќа во Сопиште, Шифра: L0797

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2018  
Населба: Сопиште  
Локација:  
Површина: 274 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+1+пот 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: да 
Вкупна површина на плац: 788 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 220000 €
Провизија:

Се продава наместена куќа во Скопје, Сопиште со површина од 274 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Гаража. Цена: 220000 EUR Se prodava namestena kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 274 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 220000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 93 m²
99500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 75 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namestena kukja vo Skopje, Sopishte so povrshina od 274 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Garaza. Cena: 220000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.